VYSTAVOVÁNÍ  A PRODEJ ZCELA ZDARMA

Vystavování na stránkách ArtVernisaz.cz je pro každého umělce ZDARMA!! Provozovatel stránek NENÍ prodejcem a také NEINKASUJE žádné poplatky ani provize od umělce či kupujícího!! Tato stránka pouze slouží jako zprostředkování prodeje mezi umělcem a zákazníkem. 

VYSTAVOVAT ZDE MŮŽETE ZA TĚCHTO PODMÍNEK

  1. Jste přímo autorem uměleckého díla nabízeného na této galerii.
  2. Před vystavením jakéhokoli díla máte povinnost si vyplnit řádně základní profil galerie ArtVernisaz (po přihlášení do galerie v menu pod položkou "Profil") aby byla zajištěna možná komunikace mezi Vámi a potencionálním zákazníkem. NUTNO doplnit profilový alespoň malý obrázek!
  3. Před vložením díla do prodejní galerie musíte také vložit alespoň 3 své práce do základního profilu galerie (po přihlášení do galerie v menu pod položkou "Fotky"). Zde si můžete vytvořit album a vložit minimálně 3 díla.
  4. Musíte si řádně vyplnit PROFIL PRODEJCE - ZDE. Toto je velmi důležité!!!! Pokud se nevyplní, je možné, že se vaše díla zařadí špatně a zákazník se s Vámi nemusí spojit!!! Je nutné vyplnit pouze položky označené hvězdičkou, ostatní položky záleží na Vás.
  5. Není možné zde prezentovat služby!! Nejedná se zde o inzerci, ale o prodej konkrétních uměleckých předmětů. Vkládejte pouze Vaše díla, která jsou k dispozici pro potencionální zákazníky! V opačném případě si vyhrazujeme takovýto příspěvek smazat!

O VAŠE VYSTAVOVANÁ DÍLA SE JIŽ STARÁTE SAMI

  1. Zajistíte si vložení Vámi prodávaného díla přes systém ArtShop který naleznete v menu. Vyplníte řádně popis tzn. název díla, techniku malby nebo stylu, velikost a Vámi udanou cenu díla.
  2. V případě, že se Vám dílo prodá (je jedno zda přes naši galerii nebo jinde) máte povinnost prodaný obraz odstranit aby nedocházelo ke konfliktu mezi Vámi a zákazníkem.

ZA VAŠE PREZENTOVANÁ A PRODÁVANÁ DÍLA NENESA ŽÁDNOU PRÁVNÍ ODPOVĚDNOST PROVOZOVATEL GALERIE!!!

VEŠKERÉ PRÁVNÍ ROZPORY ŘEŠÍ PŘÍMO UMĚLEC A ZÁKAZNÍK NA ZÁKLADĚ PLATNÝCH ZÁKONŮ.

Top